Макияж дополнит Ваш образ - мастер класс в салоне "Violet’s"!

par salonu

Ar visām dažādus salonu piedāvāto pakalpojumu līdz šim, mēs esam vairāk nekā pārliecināti, ka jums vajadzētu pievērst uzmanību mūsu skaistumkopšanas salonu Purvciemā 69 Ūnijas ierosinājumus!. Visu laiku cilvēki tiecas pēc pilnības. Katrs laikmets noteikt savu standartu un kritēriju skaistumu, kas gan sievietēm, gan vīriešiem, vēlējās satikties. Gadu no gada modes pārmaiņas, dzīves stilu, bet viena lieta paliek nemainīga - vēlme būt skaista. Slim skaitlis, mīkstu spalvu, labi kopts cilvēks, samta āda, lielas tan un pašapziņu - tas ir, kas mums vajadzīgs mūsdienu cilvēkam.

Komfortablu atmosfēru mūsu skaistuma un smaidu, kas atbilst katra klienta draudzīgi, administratori, augsto profesionalitāti mūsu mākslinieku, viss būs apmeklēt skaistumkopšanas salonu, lai jūsu ideāls brīvdienas vietas.

Apmeklējiet mūs nevar palikt vienaldzīga pret mūsu piedāvājumu. Līdz šim, mēs varam piedāvāt visaptverošu pieeju katram klientam. Mums ir arī atlaides visiem klientiem. Kā likums, mēs par padomu draugiem un paziņām, bet mēs esam gatavi pieņemt ikvienam, kas vēlas privātumu, kas ir noguruši no formalitātēm. Jūs varat nākt pie mums par viņa mājām un aizmirst, ka jūs apmeklējat

spotlight

Элегантная роскошь!

spotlight

Тайны высокого стиля!Лицо салона - европейская модель Санита Алексеева

spotlight

Время обновлений!